Infolinka IVR: 587 07 00 28, 778 47 11 87 (v pracovních dnech 10:00-17:00 hod)
0
0 Kč

Průvodce výběrem osmózy

Komerční jednotky

Komerční jednotky reverzní osmózy na zakázku, pro pěstírny akvarijních ryb, hydroponické pěstování rostlin, a jiné průmyslové použití.
Vhodná pro aplikace s vyšší potřebou demi vody.

Vybrat a pokračovat

Průmyslové jednotky

Průmyslové reverzní osmozy obsahují nejúčinnější membrány na trhu!
Výroba na zakázku včetně automatického provozu a hlídání hladiny v zachytávací nádrži.Tip: Zavolejte nám!

Vybrat a pokračovat

Pětistupňové jednotky

ROC800 a ROC800/P jsou moderní kuchyňské spotřebiče, které byly pečlivě navrženy s důrazem kladeným na zdraví, účinnost, vysoký výkon a pohodlí. ROC800 používají Quick filtry, které obsahují Quick spojky, ze kterých lze velice jednoduše odpojit a připojit propojovací hadičky a filtry tak lze snadno vyměnit.

Vybrat a pokračovat
RO MINI třístupňové jednotky

RO MINI třístupňové jednotky

Třístupňové jednotky RO-MINI jsou převážně určené pro akvaristy, pěstitele květin (hydroponie) a všechny ostatní, kteří potřebují malé denní množství vyrobené vody. Tip: Jednotky s deinizací (DI) poskytují ultračistou vodu a najdete je na stránce Jednotky s deionizací.

Vybrat a pokračovat

Sedmistupňové jednotky

Tyto jednotky jsou vhodné především pro uživatele s vlastními vodními zdroji (studny s vysokým obsahem bakterií). Obvykle je nutné pořídit sestavu s posilovacím čerpadlem, jelikož domácí vodárny nemají konstatní tlak, ten se pohybuje v rozmezí 1,5-3 bar, což pro správnou funkci membrány je nedostačující

Vybrat a pokračovat

Třístupňové jednotky

Třístupňové jednotky reverzní osmózy jsou převážně určené pro akvaristy, pěstitele květin (hydroponie) a všechny ostatní, kteří potřebují větší denní množství vyrobené vody. Tip: Jednotky s deinizací (DI) poskytují ultračistou vodu a najdete je na stránce Jednotky s deionizací.

Vybrat a pokračovat

Čtyřstupňové jednotky

Čtyřstupňové jednotky reverzní osmózy patří do nejprodávanější skupiny, jsou určeny pro širokou škálu použití. Tyto jednotky mohou být vybaveny velkým množstvím funkčních dopňků včetně velkého výběru membrán.

Vybrat a pokračovat

Šestistupňové jednotky

Tyto jednotky jsou vhodné především pro domácí použití.

DOPORUČUJEME

Vybrat a pokračovat