Infolinka IVR: 587 07 00 28, 778 47 11 87 (v pracovních dnech 10:00-17:00 hod)
0
0 Kč

Doprava a platba


Doprava

Osobní odběr

Osobní odběr je možný po telefonické dohodě na provozovně firmy ve Slatinkách, případně v Hněvotíně u Olomouce (zde není sklad a vyzvednutí je možné až následující den po objednání). Možnost si prohlédnout objednané zboží a po dohodě možná i technická konzultace!. Adresu a výdejní dobu provozovny najdete v kontaktech.

Rozvoz po Olomouci, Prostějově a okolí

Rozvoz zboží po Olomouci, Prostějově a jeho blízkém okolí provádíme 1x týdně, zpravidla ve středu, v podvečerních hodinách, ale je možné dohodnout i jiný čas.
Cena této služby je 185,- Kč za jedno dodací místo do hmotnosti 50 kg, při hmotnosti 50 - 100 kg je cena 295,- Kč. Rozvoz se kromě obou měst týká POUZE obcí 
Hněvotín, Lutín, Slatinice, Slatinky, Třebčín, Lípy, Kaple, Čelechovice, Smržice, Mostkovice, Kostelec na Hané, Olšany u Prostějova.

PPL Balík

Do 24 hodin od odeslání Vám po celé ČR doručíme objednávku přes PPL. Dopravné pro objednávky do ceny 4 000,- Kč a hmotnosti 10 kg - činí 95 Kč, hmotnost 10 - 30 kg, činí 135 Kč (+35 Kč v případě dobírky), pro objednávky nad 4 000,- Kč je doprava ZDARMA! V den doručení Vás kurýr kontaktuje a upřesní čas doručení.  Řidiči PPL jsou sice vybaveni platebními terminály, pro případ, že nemáte u sebe potřebnou hotovost, nicméně doporučujeme provést nákup a přímo provést platbu kartou na našem e-shopu.

(Individuální cena dopravy nad max. hmotnost 30 kg bude dopočítána, dle skutečné váhy zásilky. Na tento typ zásilek se akce doprava ZDARMA bohužel nevstahuje).

Zásilkovna

Zásilkovna provozuje nejvíce výdejních míst v Česku a na Slovensku. V ČR dokonce ve všech městech nad 1 500 obyvatel. Zásilkovnou bohužel neodesíláme křehké zboží jako například UV-C lampy. Dopravné pro objednávky do ceny 4 000,- Kč a hmotnosti do 5 kg - činí 75 Kč, hmotnost 5 - 10 kg, činí 135 Kč (+25 Kč v případě dobírky), pro objednávky nad 4 000,- Kč je doprava ZDARMA! (Není možné platit platební kartou na pobočce)

Záslání na Slovensko

PPL Export Slovensko do 15 kg (platba předem v EUR)

Nejvýhodnější doručení ZDARMA

Doprava zdarma k nabízenému produktu! Zásilku přivezeme nejvýhodnějším dopravcem až k vám domů. Volíme mezi dopravci PPL a Česká pošta v závislosti na charakteru zboží a expedičního skladu.  O námi zvoleném dopravci Vás budeme informovat v dalším e-mailu, jakmile objednávka změní stav na čekající. Děkujeme za pochopení.

Paletová doprava k produktu ZDARMA

Paletová doprava tabletové soli na adresu ZDARMA!  (PŘED NÁKUPEM SI PROSÍM OVĚŘTE, JESTLI OPRAVDU ZAVÁŽÍME VAŠIM SMĚREM)! Nutno zajistit složení!  EUR paleta musí být vrácena, jinak bude účtován poplatek 600,- Kč.


Platba

Dobírkou

Peníze zaplatíte při převzetí zboží -  Zásilkovna a PPL.

Bankovním převodem

Jakmile odešlete objednávku, obdržíte po její kontrole operátorem, e-mailem Fakturu daňový doklad se splatností 7 dní (z adresy gdeco@gdeco.cz), obsahující veškeré potřebné informace pro provedení platby.  Jakmile nám budou Vámi zaslané peníze připsány na účet zboží ihned odešleme. O průběhu budete informování e-mailem. 

Hotově

(osobní odběr na provozovně nebo při rozvozu)

Vyčkejte prosím na e-mailové či SMS oznámení, že je zboží pro Vás připraveno k odběru. 
(Momentálně není možné platit platební kartou)

Platební kartou (on-line platební bránou Comgate)

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.. Obchod nemá přístup k údajům platební karty. Platba kartou je nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.
Případné reklamace nebo dotazy k platbám Comgate:
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267