Info linky: 587 07 00 28, 778 47 11 87 (Nyní z technických důvodů pouze v pracovních dnech mezi 14:00-17:00 hod)
0
0 Kč

Doprava a platba


Doprava

Osobní odběr

Osobní odběr je možný po telefonické dohodě na provozovně firmy v Olomouci, Černovír 377 (průmyslový areál Na Sezníku 4). Možnost si prohlédnout objednané zboží a po dohodě možná i technická konzultace!  Adresu a výdejní dobu provozovny najdete v kontaktech.

 

Rozvoz po Olomouci, Prostějově a okolí

Rozvoz zboží po Olomouci, Prostějově a jeho blízkém okolí provádíme 1x týdně, zpravidla ve středu, v podvečerních hodinách, ale je možné dohodnout i jiný čas.
Cena této služby je 85,- Kč za jedno dodací místo do hmotnosti 50 kg, při hmotnosti 50 - 100 kg je cena 151,- Kč. Rozvoz se kromě obou měst týká POUZE obcí 
Hněvotín, Lutín, Slatinice, Slatinky, Třebčín, Lípy, Kaple, Čelechovice, Smržice, Mostkovice, Kostelec na Hané, Olšany u Prostějova.

 

PPL Balík

Do 24 hodin od odeslání Vám po celé ČR doručíme objednávku přes PPL. Dopravné pro objednávky do ceny 4 000,- Kč a hmotnosti 10 kg - činí 95 Kč, hmotnost 10 - 30 kg, činí 135 Kč (+35 Kč v případě dobírky), pro objednávky nad 4 000,- Kč je doprava ZDARMA! V den doručení Vás kurýr kontaktuje a upřesní čas doručení. U služby PPL je v krajských městech a v Praze možné i večerní doručování od 17:00 do 21:00 hod. Řidiči PPL jsou vybaveni platebními terminály, pro případ, že u sebe nemáte potřebnou hotovost, nebo prostě požadujete platbu kartou.
!PPL doručuje i v sobotu, proto budou páteční balíky doručovány v tento den (pokud se předání neuskuteční, budou doručovány v pondělí).
Pokud si nepřejete doručování v sobotu, prosíme o info v objednávce (nepřijdete tak o dva možné pokusy doručení balíku)!

Česká pošta balík Do ruky

Do druhého pracovního dne Vám doručíme objednávku Českou poštou (Balík do ruky). Dopravné pro objednávky do ceny 4 000,- Kč činí 155 Kč (+35 Kč v případě dobírky), pro objednávky nad 4 000,- Kč je doprava ZDARMA! Samozřejmostí je SMS a E-mail avizace o změně stavu zásilky. V případě nezastižení bude objednávka uložena na nejbližší poště. Máte možnost požádat o opakované doručení zásilky.

!!! Pokud potřebujete objednat např. jen fitinky a malé věci do 5 cm, prosím, uveďte do poznámky v objednávce DOPORUČENĚ, objednávku ručně upravíme a poštovné bude 55,-. Jedná se opravdu jen o zaslání drobných věcí (manometr již např. nelze). JE MOŽNÉ VYUŽÍT JEN PŘI ZVOLENÍ DOPRAVY ČESKOU POŠTOU A PLATBY PŘEDEM NA ÚČET!!!

Zásilkovna

Zásilkovna provozuje nejvíce výdejních míst v Česku a na Slovensku. V ČR dokonce ve všech městech nad 1 500 obyvatel. Zásilkovnou bohužel neodesíláme křehké zboží jako například UV-C lampy. Dopravné pro objednávky do ceny 4 000,- Kč a hmotnosti do 5 kg - činí 65 Kč, hmotnost 5 - 10 kg, činí 130 Kč (+15 Kč v případě dobírky), pro objednávky nad 4 000,- Kč je doprava ZDARMA! (Není možné platit platební kartou na pobočce)

Záslání na Slovensko

PPL Export Slovensko do 15 kg
Zásielkovňa SK do 10 kg

 


Platba

Dobírkou

Peníze zaplatíte při převzetí zboží - Česká pošta, Zásilkovna a PPL.

 

Bankovním převodem

Jakmile odešlete objednávku, obdržíte e-mailem Fakturu (z adresy gdeco@gdeco.cz), obsahující veškeré potřebné informace pro provedení platby.  Jakmile nám budou Vámi zaslané peníze připsány na účet zboží ihned odešleme. O průběhu budete informování e-mailem.

 

Hotově

(osobní odběr na provozovně nebo při rozvozu)

Vyčkejte prosím na e-mailové či SMS oznámení, že je zboží pro Vás připraveno k odběru. 
(Není možné platit platební kartou)

 

Platební kartou (on-line platební bránou Comgate)

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.. Obchod nemá přístup k údajům platební karty. Platba kartou je nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.
Případné reklamace nebo dotazy k platbám Comgate:
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267