Reverzní osmóza RO 410-M-P-DI-KO-AUT (Deionizace)

Kód zboží: RO410-M-P-DI-KO-AUT
Novinka

Čtyřstupňová reverzní osmóza s posilovacím čerpadlem, deionizací, manometrem, konduktometrem, oplachovým ventilem a automatickým vypínáním o výkonu GPD50~100 - 190~370 litrů za den, osazená 10" filtry. Vhodná pro aplikace s nejvyšší kvalitou potřeby ultračisté vody, jako je např. mořská akvaristika, hydroponie, laboratoř, apod. Jednotka poskytuje ultračistou vodu.

  • Cena vč. DPH:6595.00 Kč
  • Cena bez DPH:5450.41 Kč
  • Dostupnost: Skladem u dodavatele (dodání do 3 dnů) (1 ks)
Množství:

Reverzní osmóza RO 410-M-P-DI-KO-AUT (Deionizace)

Čtyřstupňová reverzní osmóza s posilovacím čerpadlem, deionizací, manometrem, konduktometrem, automatickým vypínáním a oplachovým ventilem o výkonu GPD50~100 - 190~370 litrů za den osazená 10" filtry, vhodná pro aplikace s nejvyšší kvalitou potřeby ultračisté vody, jako jsou např. mořská akvaristika, hydroponie, laboratoř, apod. Jednotka je vybavena manometrem, který monitoruje pracovní tlak systému (min. 45psi - 2,5 Bar), důležitý pro správný chod jednotky. Manometr také pomáhá určit potřebu výměny mechanických předfiltrů.

Bez použití chemikálií dodává vodu prvotřídní kvality. Je to dosud nejvíce účinná dostupná technologie, která je schopná odstranit až 95 % všech rozpuštěných látek, a až 98% všech látek organických. Odstraňuje přes 99% chlóru stejně jako usazeniny. Odstraňuje také nebezpečné látky, které mohou být obsaženy ve vodě, jako je např.: olovo, měď, baryum, chrom, rtuť, sodík, vápník, fluoridy, dusitany, dusičnany a selen.
 

Akce!!!!

Manometr a oplachový ventil ZDARMA!

 
Dodávané příslušenství:

Manometr, který monitoruje pracovní tlak systému. Manometr je  důležitý pro správný chod, také pomáhá určit potřebu výměny předfiltrů při poklesu tlaku. Pokud není jednotka delší dobu používána, je ideální použít k oplachu membrány oplachovací ventil pro prodloužení životnosti membrány.

Automatické vypínání při uzavření výstupu produktu plovákem, který je součástí balení, uzavře přívod vody do systému RO (doporučujeme dokoupit také hadičku, dle skutečné potřeby. Jinak bude dodáno standardně 4,5 m hadičky v balení RO).

Konduktometr pro stálé měření kvality vody (In-line EC konduktometr)

 

Lze uzavřít také výdejnim kohoutkem, nebo kulovým ventilem (nejsou součástí dodávky, nutno dokoupit).

Typ membrány: VONTRON (můžete změnit typ membrány, viz. možnosti "membrána")

 

Jednotka je dodávána s veškerým potřebným příslušenstvím!

Specifikace:

Čtyřstupňová filtrační jednotka s manometrem, pomocným čerpadlem, deionizací a automatickým vypínáním s plovákem
Produkce: GPD50~100 - 190~370 litrů za den
Provozní teplota 4-40 °C
Provozní tlak: 45-100Psi(0,3-0,67Mpa)
Napájecí voda - pitná voda dle ČSN max. 1000 uS (2000 TDS)
Železo max. 0,1 ppm
Mangan max. 0,1 ppm 
Rozměry (D-V-H) cm: 45x37x20

Hmotnost: 8,90 Kg

Obsah balení:

Tato jednotka je dodávána s veškerým potřebným příslušenstvím. Obsahem dodávky je kompletní montážní sada pro snadné připojení, přívodní konektor 3/8“ a ventil, objímka odpadu, propojovací hadičky (celkem 4,5 metry ve třech kusech  - bílá, modrá a červená barva, á 1,5 m), montážní předpisy a provozní manuál

Volitelné příslušenství:

 

 

 
Výměnné vložky filtru:
1. stupeň
Sedimentační filtr (5 mikronů) - kalový předfiltr z polypropylenové pěny
Efektivně odstraňuje rez, písek a ostatní mechanické nečistoty od 5 mikronů výše.
Životnost cca 3000 litrů/6-12 měsíců
 
2. stupeň
Uhlíkový filtr - filtr z aktivního uhlíku
Absorbuje z vody těžké kovy a organické chemikálie, až 99% chlóru, 96 % olova a chrání tak membránu.
Životnost cca 3000 litrů/6-12 měsíců
 
3. stupeň
50GPD membrána reverzní osmózy - nominální výkon 190 l / 24 hodin
Tenká vrstva (TFC) membrána vysoké kvality odstraňuje z vody případné následující látky: olovo, měď, baryum, chrom, rtuť, sodík, vápník, fluoridy, dusitany, dusičnany, selen.
Životnost cca 40 000 litrů/2-5 roků
 
4. stupeň
Deionizační (DI) filtr  - vyměnitelná náplň filtru 0,7 litru
Deionizační stupeň - směs katexu a anexu (purolite mixbed MB 400). Produkuje  až 99,9% čistou vodu - konečná iontoměničová filtrace pro odstranění zbytkových nečistot, které membrána nezachytí - fosfáty, křemičitany, nitráty. Voda dosahuje až 0 ppm vodivost méně jak 0,1uS/cm nebo měrný odpor blízký 18 mega ohm.
Životnost až 1500- 3000 litrů (dle složení vody)
 
Poznámka:
Životnost jednotlivých výměnných elementů je závislá na úrovni znečištění napájecí vody a může se proto individuálně značně lišit.
 

DODÁVANÁ SESTAVA: 
Kategorie
Dokumenty

 

 

 
Sociální sítě