Doprava a platba

Doprava

Osobní odběr

Osobní odběr je možný po telefonické dohodě na provozovně firmy v Olomouci, Na Sezníku 4 (budova s plakáty "skladování Olomouc, v blízkosti Farmaku, vojenského hřbitova). Možnost si prohlédnout objednané zboží a po dohodě možná i technická konzultace. Adresu a výdejní dobu provozovny najdete v kontaktech.

 

Rozvoz po Olomouci, Prostějově a okolí

Rozvoz zboží po Olomouci, Prostějově a jeho blízkém okolí provádíme 1x týdně, zpravidla ve středu, v podvečerních hodinách, ale je možné dohodnout i jiný čas.
Cena této služby je 79,- Kč za jedno dodací místo do hmotnosti 100 kg (včetně). Nad 101 kg je cena 121,- Kč. Rozvoz se kromě obou měst týká POUZE obcí 
Hněvotín, Lutín, Slatinice, Třebčín, Lípy, Kaple, Čelechovice, Smržice, Mostkovice, Kostelec na Hané, Olšany u Prostějova.

 

PPL Balík

Do 24 hodin od odeslání Vám po celé ČR doručíme objednávku přes PPL. Dopravné pro objednávky do ceny 3 000,- Kč činí 95 Kč (+35 Kč v případě dobírky), pro objednávky nad 3 000,- Kč je doprava ZDARMA! V den doručení Vás kurýr kontaktuje a upřesní čas doručení. U služby PPL je v krajských městech a v Praze možné i večerní doručování od 17:00 do 21:00 hod. Řidiči PPL jsou vybaveni platebními terminály, pro případ, že u sebe nemáte potřebnou hotovost, nebo prostě požadujete platbu kartou.

Česká pošta balík Do ruky

Do druhého pracovního dne Vám doručíme objednávku Českou poštou (Balík do ruky). Dopravné pro objednávky do ceny 3 000,- Kč činí 145 Kč (+35 Kč v případě dobírky), pro objednávky nad 3 000,- Kč je doprava ZDARMA!. Samozřejmostí je SMS a E-mail avizace o změně stavu zásilky. V případě nezastižení bude objednávka uložena na nejbližší poště. Máte možnost požádat o opakované doručení zásilky.

!!! Pokud potřebujete objednat např. jen fitinky a malé věci do 5 cm, prosím, uveďte do poznámky v objednávce DOPORUČENĚ, objednávku ručně upravíme a poštovné bude 55,-. Jedná se opravdu jen o zaslání drobných věcí (manometr již např. nelze). JE MOŽNÉ VYUŽÍT JEN PŘI ZVOLENÍ DOPRAVY ČESKOU POŠTOU A PLATBY PŘEDEM NA ÚČET!!!

 

Záslání na Slovensko

PPL Export Slovensko do 15 kg

 

Platba

Dobírkou

Peníze zaplatíte při převzetí zboží - Česká pošta a PPL.

 

Bankovním převodem

Jakmile odešlete objednávku, obdržíte e-mailem Fakturu, obsahující veškeré potřebné informace pro provedení platby.  Jakmile nám budou Vámi zaslané peníze připsány na účet zboží ihned odešleme. O průběhu budete informování e-mailem.

 

Hotově

(osobní odběr na provozovně nebo při rozvozu)

Vyčkejte prosím na e-mailové či SMS oznámení, že je zboží pro Vás připraveno k odběru. 
(Není možné platit platební kartou)

 

Platební kartou (on-line platební bránou GoPay)

Přijímáme karty VISA Electron, VISA, Maestro, MasterCard. Nejlepší způsob, jak zaplatit online - peníze jsou narozdíl od bankovního převedeny okamžitě. Pokud se držitel platební karty/zákazník rozhodne k platbě za vybrané zboží využít platební kartu, vyplní údaje o platební kartě na platební stránce společnosti GoPay, která zajistí bezpečný zakódovaný přenos dat a nám pouze sdělí výsledek autorizace a dá tím pokyn k vyřízení objednávky. Údaje platební karty jsou zadávány přímo zpracovatelské bance. Obchod nemá přístup k údajům platební karty. 

Kategorie
Dokumenty

 

 

 
Sociální sítě